Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
 

Spektaklis „Bitinėlio pasakos šešiems pojūčiams“.

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje kovo 23 d. 15 val. ir 17 val. kviečiame į spektaklį „Bitinėlio pasakos šešiems pojūčiams".

Spektaklis - „Bitinėlio pasakos šešiems pojūčiams" - Lietuvos teatro ir muzikos akademijos ketvirto kurso aktorių lėlininkų diplominis. Spektaklis palankiai priimtas Vilniaus bei Anykščių žiūrovų, taip pat kritikų. Su „Bitinėlio pasakomis šešiems pojūčiams" sėkmingai dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose Estijoje bei Rusijoje. Projekto autorė, Karolina Žernytė, 2010 m. žiemą subūrė pradedančiųjų specialistų komandą, kurią sudaro 6 aktoriai (Vilniaus Muzikos Akademijos, Teatro studijų magistro I k. studentai) ir 2 dailininkai baigę Vilniaus dailės akademiją, Tapybos studijas.

Spektaklio metu šešiems žiūrovams užrišamos akys ir jie patys tampa spektaklio herojais. Nebelieka atskirties tarp aklojo ir reginčiojo žiūrovo. Disponuojama visais kitais pojūčiais, išskyrus regos. Šie „žiūrovai" spektaklį jaučia klausydami, liesdami, uosdami. Naudojami tekstai yra paremti vaikiškomis pasakomis, bet pats spektaklis - skirtas visoms amžiaus grupėms. Nes, kaip ir kiekvienoje pasakoje, šiame spektaklyje kiekvienas atras tai, kas svarbu tik jam pačiam.

Po spektaklio vyks pokalbis - diskusija su žiūrovais, ką jautė regintys ir ką neregiantys žiūrovai spektaklio metu. Diskusijos tikslas - išmokti suprasti vieni kitus, ugdyti toleranciją.

Įėjimas nemokamas.

 
lt/en
LR KM
Lietuvos kultūros taryba
VEPS
 
Naujienlaiškio prenumerata
Tinklapio struktūra
Spausdinti
RSS

Copyright 2009

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Tinklapio dizainą kūrė Lukas Misevičius

Programavo Fresh media