Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
 

Smuikininko iš Rusijos Maksimo Fedotovo su Lietuvos kameriniu orkestru koncertas, diriguoja Robertas Šervenikas

Klasikinės muzikos festivalis "Muzika virš senamiesčio"- tai išskirtinis kultūrinių renginių ciklas po atviru dangum. Visi festivalio koncertai vyks birželį ir liepą ypatinga akustika pasižyminčioje erdvėje - Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemelyje.


Liepos 23 d. 21 val. Smuikininko iš Rusijos Maksimo Fedotovo su Lietuvos kameriniu orkestru koncertas, diriguoja Robertas Šervenikas
Maksimas Fedotovas yra pirmasis smuikininkas, rečitalyje griežęs dviem N. Paganini smuikais - Guarneri del Jesu ir J.B. Vuillaume. Europos spaudoje vadinamas "rusų Paganini", smuiko virtuozas. M.Fedotovas yra P. Čaikovskio tarptautinio konkurso II premijos, konkurso Tokijuje aukso medalio ir visų specialiųjų premijų laureatas.
M. Fedotovas koncertuoja garsiausiose pasaulio salėse, bendradarbiauja su geriausiais pasaulio orkestrais ir žymiausiais dirigentais. Jo koncertų maršrutai nusidriekę per visus penkis pasaulio kontinentus. Virtuozo diskografijoje - Nicollo Paganini "24 kaprisai" (DML-classics) ir "Visi M. Brucho kūriniai smuikui ir orkestrui" (Naxos). M.Fedotovo ir Lietuvos kamerinio orkestro koncertui diriguoja R.Šervenikas.

Festivalio organizatorius VšĮ „CULTURE4YOU"
Daugiau informacijos http://www.culture4u.lt
Bilietus platina http://www.bilietai.lt

 
lt/en
LR KM
Lietuvos kultūros taryba
VEPS
 
Naujienlaiškio prenumerata
Tinklapio struktūra
Spausdinti
RSS

Copyright 2009

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Tinklapio dizainą kūrė Lukas Misevičius

Programavo Fresh media