Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
 

Avangardinio džiazo koncertas

IŠGIRSK !

 

Birželio 21 d. 20 val.  Lietuvos  teatro, muzikos ir kino muziejus kviečia į išskirtinį avangardinio džiazo koncertą, kuriame persipins balsas ir perkusija, lietuviškos ir gruziniškos dermės.

Milda Arčikauskaitė dainuoja. Ji dainavo visada, kiek save prisimena, vadinasi - nuo mažų dienų. Mokėsi B.Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, studijavo Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje džiazo vokalą, dalyvaudavo įvairiuose menų sintezės - teatro, jazz, free jazz, akademinės šiuolaikinės muzikos, šiuolaikinio šokio, poezijos - projektuose, iš kurių vieni svarbiausių: Vidmanto Bartulio kulinarinė opera „Pas De Deux" „Permainų muzikos" festivalyje Klaipėdoje, Vilniaus Rotušės gitarų orkestro koncertai Lietuvoje ir Latvijoje (vadovas - Julius Kurauskas), jos autorinis projektas „Miloszo debesys" Litexpo knygų mugėje ir „Poezijos pavasaryje".

Irakli Koiava gimė Tbilisi mieste Gruzijoje. Vedamas didžiulio susidomėjimo ir aistros mušamiesiems instrumentams, Irakli pradėjo groti būgnais ir įvairiais perkusiniais instrumentais, koncertavo su bendraminčiais daugelyje Gruzijos, Azerbaidžano ir Kaukazo miestų, atlikdamas ethno/folk jazz ir free jazz muziką, taip pat pristatydamas savo temperamentingą solo programą. Lemtingais 2009 metais Irakli Koiava pirmą kartą apsilankė Lietuvoje ir atliko apie 60 koncertų, iš kurių įsimintiniausi įvyko Pažaislio vienuolyne, „Pilies aidas" ir „Mėnuo Juodaragis" festivaliuose. Nuo to laiko Lietuvos ir Gruzijos ryšys nenutrūksta!

Milda Arčikauskaitė ir Irakli Koiava susitiko netikėtai šios vasaros vakarą ir rado bendrą kalbą improvizuotame džiazo koncerte, skirtame "Užupio kiemo džiazo" festivalį prisiminti. Norisi, kad tęstųsi šalių draugystė, tęstųsi muzikinis stebuklas, kai žaidžiama garsu, įsiklausoma ir atsakoma. Taigi jie sumanė groti kartu dar vieną vasaros vakarą ir su žmonėmis savo muzikos kalba dalintis.

Kviečiame pasiklausyti vokalo ir perkusijos pokalbio birželio 21d. 20.00val. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje Parodinėje salėje. Bilieto kaina: 10Lt.

 
Irakli Koiava
lt/en
LR KM
Lietuvos kultūros taryba
VEPS
 
Naujienlaiškio prenumerata
Tinklapio struktūra
Spausdinti
RSS

Copyright 2009

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Tinklapio dizainą kūrė Lukas Misevičius

Programavo Fresh media